14. aprill 2010

meeletu areng

Harald harjutas vaikselt voodile pusimist. siis tuli Eve-Ly ligi ja näitas, kuidas jalga peab tõstma, et eesmärgile jõuda. Harald järgi ei teinud.. veel:)

juba hakkab peale see päev-päevalt üha kiirenev ja kiirenev areng! eile veel ei saanud Harald ise istuma ega püsti, pelgalt ukerdas end tugede najale, põlviliasendist kaugemale ei saanudki.. ise istuma ajamisest ta vist ei unistanudki. täna siis oli see äramärkimist väärt päev kui poiss sai ise püsti. see hakkas talle niiväga meeldima, et esimese poole päevast ta konkreetselt tšillis diivani, tugitooli ja voodi najal end püsti tõmmata. ja teise poolel päevast leidis ta, et püstiolekust saab tagumenti taha ajades kergelt istuli potsatada! ja kui ta eile veel käputas päris tasa ja ettevaatlikult, siis täna tundus, et roomamise kõrval on käputamine tulemas teiseks edasiliikumisviisiks!
kolm nippi ühe päevaga!!
Eve-Ly aga kõnnib iga päevaga üha kaugemale ja kaugemale. eile kolm-neli vaikset sammu, täna juba pool toalaiust! tasa küll, aga nii see ju algabki!

eile saime siis uue käruga välja tuulduma! Marco Marathon Twin nimeks. suu-uu-urte ratastega spordikäru. vedrustust ei sendi eest, soojendust ka eriti üldse - tuul tõmbab eest sisse ja tagant välja - täielik suvekas! suurim mure on võimalik vihmane suvi... - vihmakilet me selle võrratu käruga kaasa ei saanud :S aga see-eest - kui kerge! ja mis peamine - me saame liivale! - ja seal me olemegi tuult trotsides paar päeva käinud:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar